Apie Ambasadoriaus programą - BeKredito.lt
delete-cross

Uždaryti

[wd_asp id=1]

Apie Ambasadoriaus programą

BeKredito.lt Ambasadoriaus programa suteikia Jums galimybę uždirbti. Jeigu Jūsų rekomenduotas asmuo sudaro su UAB Be kredito naują sutartį, Jūs už tai gaunate tam tikrą komisinį mokestį.

Kiek galiu uždirbti dalyvaudamas Ambasadoriaus programoje?

Už kiekvieną sutartį, kurią sudaro Jūsų rekomenduoti asmenys su UAB Be kredito, mes siūlome 20 virtualių eurų kaip komisinį mokestį. Pavyzdžiui, jeigu Jūs rekomenduojate mus 5 žmonėms, kurie pasinaudoja mūsų paslauga, Jūs uždirbate 100 virtualių eurų, kuriuos galite išsikeisti į Maxima dovanų čekį.

Kaip skaičiuojami pardavimai?

BeKredito.lt Ambasadoriaus programos organizavimą vykdo UAB Be kredito. Komisiniai mokesčiai už Jūsų darbą skaičiuojami kartą per mėnesį. Prisijungę prie mūsų sistemos matysite, kiek Jūsų rekomenduotų vartotojų pateikė užsakymą ir su kiek iš jų buvo sudarytos sutartys. Komisiniai mokesčiai skaičiuojami tik nuo sudarytų naujų sutarčių.

Kaip dalyvauti Ambasadoriaus programoje?

1. Užsiregistruokite BeKredito.lt Ambasadoriaus programos sistemoje
2. Jums bus suteiktas unikalus rekomendacijos kodas bei nuoroda
3. Jūsų rekomenduotas asmuo privalo į mūsų svetainę užeiti per Jums suteiktą nuorodą arba pildydami užsakymo formą laukelyje „Ambasadoriaus kodas“ įvesti Jūsų rekomendacijos kodą.
4. Sudarius sutartį su klientu, Jums bus priskaičiuoti virtualūs eurai.

Kontaktai

Iškilus klausimams, galite susisiekti šiais telefono numeriais: +370 626 65111 arba +370 685 19966.