*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Eris“ valgomojo kėdė sukurta patogiam kasdieniniam naudojimui, atspindinčiu modernią skandinavišką eleganciją. Paminkštinta sėdynė seka natūralų nugaros linkį, suteikdama puikų komfortą ir taisyklingą laikyseną.
Minkštas rudas kordurojaus tipo audinys suteikia ne tik jaukumo, bet ir stilingumo, o tvirtos milteliniu būdu dengtos metalinės kojelės užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą.
Šios kėdės yra idealiai pritaikytos skirtingiems interjerams, nes ruda spalva lengvai dera su įvairiais stalviršiais. Ergonomiškas dizainas užtikrina komfortą ilgesnėms sėdėjimo sesijoms, o erdvūs matmenys suteikia pakankamai vietos įvairiems kūno sudėjimams.
Komplekte yra dvi kėdės, todėl jos puikiai tinka tiek mažesnėms valgomojo erdvėms, tiek svečių sėdynėms. Minimalistinis, skandinaviško įkvėpimo dizainas idealiai dera su šiuolaikiniu ir klasikiniu interjeru, pridedant šarmo ir jaukumo jūsų namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Aukštis | 85.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | [NEGALIMA NUSTATYTI] |