delete-cross

Uždaryti

Drekintuvas Mira_1
Drekintuvas Mira_2
Naujiena

Oro drėkintuvas Mira

Gamintojas: Coplax Stylies
Garantija: 24 mėn
Prekės kodas EOMIRA

21.99€/mėn

190.00€ (kaina įsigyjant prekę per 90d.)

Noriu. Kas toliau?

 • Naudokitės už nedidelę mėnesio įmoką
 • Bet kada tapkite šios prekės savininku
 • Prekę galite grąžinti be papildomų mokesčių
want-line.svg

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje

Lietuvoje prekes pristatome nemokamai. Baldus nemokamai pristatome 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Dėl baldų pristatymo sąlygų į kitus miestus teiraukitės Be Kredito konsultantų

white-line
Skaityti plačiau
Suskleisti
 • Apie prekę

  Galingas, išskirtinio dizaino, ekologiškas ir efektyvus oro drėkintuvas Mira sunaudoja tik 18W elektros energijos ir gali sudrėkinti patalpas net iki 50 kvadratinių metrų.

  • Drėkinimas (mL/h) : 350
  • Erdvėms iki (m²) : 50
  • Technologija : Šalto arba karšto garo, ultragarsinis

  Mira – itin efektyvus ir ekologiškas prietaisas oro drėkintuvų rinkoje. Išskirtinio dizaino oro drėkintuvas Mira sunaudoja tik 18W elektros energijos ir gali sudrėkinti patalpas net iki 50 kvadratinių metrų. Šis drėkintuvas yra ypatingai efektyvus dėka savo veikimo principo – garinimo. Būtent dėl tokio veikimo principo jis yra ekologiškiausias produktas rinkoje, nes ne tik suvartoja mažiausiai elektros energijos, bet veikdamas į orą neskleidžia jokių antrinių medžiagų, kurios galėtų būti kenksmingos palinkai. Integruotas higrostatas leidžia stebėti ir reguliuoti norimą patalpos drėgmės lygį. Oro drėkintuve esanti sidabrinio kubo (angl. Silver Cube) technologija neleidžia vandens talpoje kauptis bakterijoms ir nešvarumams, taip pat yra kalkių filtras. Šis oro drėkintuvas veikia garinimo principu. Speciali filtro kasetė absorbuoja vandenį iš vandens talpos. Oro fenas įtraukia iš aplinkos sausą orą, o kai jis pereina sudrėkintą kasetę, išpučia sudrėkintą orą atgal į aplinką. Didžiausias tokiu principu veikiančių oro drėkintuvų privalumas – neįmanoma perdrėkinti oro. Kartą drėgmės prisotintas oras, antrąkart patekęs į drėkintuvą daugiau drėgmės neabsorbuoja. Toks garinimas reikalauja itin mažai energijos sąnaudų, todėl yra itin efektyvus.

  Parametrai:

  Bako talpa (L) 5.2 l
  Svoris (kg) 3.6 kg
  Priedai Gryninimo filtras
  Išmatavimai (h x l x w, mm) 430 x 338 x 225
  Garantija (mėn.) 24 mėn.
  Drėkinimas (mL/h) 350
  Kvapų garinimas Ne
  Energijos sąnaudos (W) 18

Užsisakykite naujienlaiškį

Sužinokite apie naujausius ir geriausius pasiūlymus vieni pirmųjų!

Puiki!

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Be Kredito naujienlaiškį šiuo adresu: