Kuo issipirkimas per nuoma geriau nei lizingas - BeKredito.lt
delete-cross

Uždaryti

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Daugiau prekių

Kodėl verta rinktis išsipirkimą per nuomą, o ne lizingą ar kreditą?

bekredito-paskolos-salygos

Informacija apie pasiūlymą

  • Be Kredito paslauga – alternatyva lizingo bendrovėms, suteikiančioms galimybę įsigyti prekę, mokant tam tikro dydžio įmokas periodiškai kas mėnesį, kol sumokama visa suma. Naudojantis Be Kredito paslauga, Jūs taip pat už turimą prekę mokate numatytą mėnesio įmoką, tačiau priešingai nei pirmuoju atveju, finansiškai neįsipareigojate. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad bet kuriuo metu sutartį galite sustabdyti arba nutraukti. Taip pat, prekės savininku tapti galite ir anksčiau nei baigiasi sutartis, o mes tokiu atveju likusiai mokėtinai sumai pritaikysime net 30% nuolaidą!

  • Jei sekate madas ir visada norite žengti koja kojon su naujovėmis, sudarę sutartį su Be Kredito, bet kada, sutarties laikotarpiu, turimą daiktą galite grąžinti ir pasikeisti į naujesnį tos pačios kategorijos prekės modelį bei toliau mokėti numatytą nuomos įmoką. Tokiu būdu Jums nereikia kiekvieną kartą mokėti pilnos sumos už kiekvieną naują daiktą, nes pasikeisdami prekę, Jūs tiesiog tęsiate mokėjimus pagal sudarytą sutartį, o Jūsų jau sumokėti pinigai niekur nedingsta! (Dėmesio! Jei prekė brangesnė, nei prieš tai turėta, tuomet skirtumas įskaičiuojamas į tolimesnes įmokas).

  • Kadangi mes nesame finansines paslaugas teikianti institucija, todėl kiekvienas klientas gali būti ramus, kad įsigijus prekes pas mus, jo kredito istorijoje neliks jokios žymės, jog naudojasi Be Kredito paslauga. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie planuoja ateityje imti paskolą būstui ar automobiliui ir nenori turėti jokių finansinių įsipareigojimų.

  • Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams reikalingiausias namų apyvokos prekes bei įrangą, su galimybe jomis naudotis be paskolų, kreditų ar užstatų.