delete-cross

Uždaryti

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

G21 Perfect Smoothie Vitality 6008135

Kategorija: Kokteilinės ir Trintuvai
Garantija: 24 mėn
Prekės kodas PG29531510BK

*17.99€/mėn *mėnesio įmoka
sumokant 10% sutarties
mokestį iš karto
Sudarant sutartį
12 mėnesių.

229.00(kaina įsigyjant prekę per 90d.)

Norėdami užsisakyti prekę - turite sutikti su sausainėlių (cookies) politika.

Pristatymo sąlygos:

- pasirinkus "mokėsiu dabar", prekes visoje Lietuvoje Jums atveš nemokamai

- pasirinkus "mokėsiu vėliau", bus taikomas prekių pristatymo mokestis (į jį užnešimo paslauga NĖRA įskaičiuota).

* baldams visais atvejais yra taikomas atvežimo mokestis 19,99€

Noriu. Kas toliau?

 • Naudokitės už nedidelę mėnesio įmoką
 • Bet kada tapkite šios prekės savininku
 • Prekę galite grąžinti be papildomų mokesčių
want-line.svg
 • Apie prekę

  „G21 Smart Smoothie Vitality“ yra ne tik idealus maišytuvas, skirtas naudoti namuose, bet dėl savo konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų gali būti naudojamas ir komerciniais tikslais, pavyzdžiui, kavinėse ir restoranuose.Į pakuotę taip pat įeina ergonominis spaudas, kuris padės greičiau maišyti maisto produktus, ir praktiškas dangtelis su viršutine anga, kuri leidžia patogiai dėti maisto produktus ar ingredientus maišant. Kokteiliai ir maišymasNaudojant „G21 Smart Smoothie Vitality“ vaisių ir daržovių kokteilius galima paruošti per kelias sekundes. Dėl savo unikalios maišymo sistemos, didelio našumo ir kokybės peiliukų, kurie pažodžiui susmulkina maistą į mažus gabalėlius, „Smart Smoothie“ gali išlaikyti sumaišytų vaisių ir daržovių ląstelių struktūrą ir taip suteikti žmogui daugiau vitaminų bei greitesnį jų pasisavinimą.
  Be to, kokteiline galima maišyti maisto produktus, kuriuose yra kieto pluošto, o tai dažniausiai neįmanoma naudojant įprastus mažiau galingus maišytuvus. Tokio maisto, kuriame yra naudingų maistinių medžiagų ir vitaminų, ir kurį labai sunku maišyti įprastiems trintuvams, pvz morkos, kurias naudojant „G21 Smart Smoothie Vitality“ galima sumaišyti į kremines skoningas sultis, tinkančias net mažiems vaikams.
  Palyginti su įprastose kokteilinėse ruošiamomis sultimis, naudodamiesi „Smart Smoothie Vitality“ vaisius ir daržoves paversite kreminėmis, lglotniomis sultimis, kuriose pilna vertingų skaidulų.LedaiNamų ledų paruošimas su „Smart Smoothie Vitality“ yra labai paprastas. Jo peiliukai veikia taip greitai, kad užšaldyti ingredientai neturės pakankamai laiko ištirpti, o bus gerai suplakti į purius ledus. Visas procesas užtruks tik keletą sekundžių, o „Smart Smoothie“ su gerais ingredientais bus viskas, ko jums prireiks patiekiant skanius ledus karštais vasaros mėnesiais.Gaminimas„Smart Smoothie Vitality“ labai lengva paruošti karštas ir sveikų maistinių medžiagų sriubas. Tai užtrunka tik keletą minučių. Brokolius, žirnius ar lęšius galite paversti sriuba. Tiesiog įmeskite visus sriubos ingredientus į maišytuvą ir pradėkite maišyti, įpilkite mėgstamų prieskonių, kad skonis būtų geriausias, ir sriuba bus karšta ir paruošta po 5-6 minučių.
  Yra daugybė kitų būdų, kaip naudoti savo „G21 Smart Smoothie Vitality“ kokteilinę, pavyzdžiui, padažų, užkandžių, skanių padažų, kokteilių ruošimas ar mėsos ar riešutų malimas.Savybės:
  :
  Dėl savo didžiulės galios ir aukštos kokybės peiliukų „Perfect Smoothie Vitality“ puikiai tinka RAW dietai.
  Dėl kokybiškų peiliukų ir galingo variklio G21 „Perfect Smoothie Vitality“ labai gerai gali sumaišyti visus komponentus. Šis modelis taip pat patobulino ašmenų ir guolių aušinimą, o tai sukelia dar mažiau šilumos.
  „G21 Perfect Smoothie Vitality“ taip pat pasižymi patobulinta triukšmo izoliacija.
  „G21 Perfect Smoothie Vitality“ yra 100% BPA neturintis indas, kurio tūris yra 2,5 litro, todėl jo pakanka maišyti didesnius maisto gabalus, nereikia jų supjaustyti į mažesnes dalis. Jis pagamintas iš saugios ir patvarios medžiagos – Tritan kopoliesterio, kuris tinkamas naudoti tiek su karštu, tiek su šaltu maistu. Talpyklos medžiaga nesugeria maisto kvapo ar skonio, todėl ją galima naudoti ruošiant namines sriubas ar padažus be jokių rūpesčių. Labai svarbu, kad indas neišleistų jokių medžiagų, kaip tai gali būti žemesnės kokybės plastikų atveju. . 
  Techniniai duomenys:
  :
  Galia:
  1 680 W
  RPM:
  10 000 – 32 000
  Talpyklos tūris:
  2,5 l
  Spalva Ruda
  Mažesnę 0,9 l talpyklą galima įsigyti atskirai
  Talpyklų atsparumas temperatūrai:
  -40 ° C – 120 ° C
  Talpyklos medžiaga:
  Tritano kopoliesteris
  Perkaitimo saugos jungiklis
  Matmenys:
  23 x 23 x 57 cm
  Svoris:
  5 kg
  Patobulintas variklio aušinimas
  Pagerinta triukšmo izoliacija 
  Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeApie gamintoją:
  G21 – Čekijos virtuvinių prietaisų gamintojas, veikiantis jau beveik 30 metų. Produktai yra populiarūs tarp klientų Slovakijoje, Vengrijoje, Lenkijoje ir kitose Europos šalyse. 
  Prekės ženklas
  G21
  Pilnas pavadinimas
  G21 Perfect Smoothie Vitality 6008135
  Galia
  1680W
  Greičio nustatymai
  Nenurodyta
  Indo talpa
  2.5l
  Ledo smulkinimas
  Ne
  Korpusas
  Plastikinės
  Indas
  Tritanas
  Spalva
  Ruda
  productType
  simple