delete-cross

Uždaryti

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Bosch MUM58A20

Kategorija: Virtuviniai kombainai
Garantija: 24 mėn
Prekės kodas PG34603644BK

Nuo *27.21€/mėn *mėnesio įmoka
sumokant 10% sutarties
mokestį iš karto
Sudarant sutartį
12 mėnesių.

445.00(kaina įsigyjant prekę per 90d.)

Norėdami užsisakyti prekę - turite sutikti su sausainėlių (cookies) politika.

Pristatymo sąlygos:

- pasirinkus "mokėsiu dabar", prekes visoje Lietuvoje Jums atveš nemokamai

- pasirinkus "mokėsiu vėliau", bus taikomas prekių pristatymo mokestis (į jį užnešimo paslauga NĖRA įskaičiuota).

* baldams visais atvejais yra taikomas atvežimo mokestis 19,99€

Noriu. Kas toliau?

 • Naudokitės už nedidelę mėnesio įmoką
 • Bet kada tapkite šios prekės savininku
 • Prekę galite grąžinti be papildomų mokesčių
want-line.svg
 • Apie prekę

  Daugybė papildomų priedų individualiems poreikiamsKiekvienam virtuvės šefui reikia skirtingų įrankių. Jei nerandate sau tinkamo komplekte, rinkitės iš plataus aukštos kokybės papildomų priedų asortimento, įskaitant ledų gaminimo, grūdų malimo, daugiafunkcį maišymo, sausainių gaminimo ir kitus priedus. „Bosch“ yra paruošusi tinkamą sprendimą kiekvienam virtuvės entuziastui.Patogus laido laikymasErzina buitinių prietaisų laidai? Atsipalaiduokite – šiame virtuvės kombaine įrengtas specialus skyrius laidui laikyti, kuriame laidą paslėpsite greitai ir patogiai.Vienu mygtuko paspaudimu lengvai valdoma maišymo svirtisMaišymo įrankius keisti dar niekada nebuvo taip patogu. „EasyArmLift“ svirtis užtikrina dar daugiau komforto, kad galėtumėte be vargo įgyvendinti savo kulinarines idėjas. Tiesiog paspauskite mygtuką ir „EasyArmLift“ svirtis pati pakils. Tokiu būdu užtikrinamas ne tik patogesnis, bet ir greitesnis gaminimo procesas.Nepriekaištingi rezultatai su „3D PlanetaryMixing“ funkcijaNorint paruošti nepriekaištingos konsistencijos tešlą, visi ingredientai turi būti tolygiai sumaišyti. „3D PlanetaryMixing“ funkcija reiškia, kad maišymo įrankiai juda trimis kryptimis, o lizdas – priešinga kryptimi. Tokiu būdu tešla vienodai maišoma ties dubens sienelėmis, prie dugno ir centre, išgaunant tobulai purią konsistenciją.Guminės kojelės ir paslėptos pavaros:
  daugiau stabilumo ir saugumoMaksimalus saugumas – visada. Guminės kojelės suteikia prietaisui daugiau stabilumo ir neleidžia jam pakrypti, o paslėptos pavaros atitinka aukščiausius saugumo standartus. Be to, elektroninis blokavimo įtaisas apsaugo nuo netikėto variklio įsijungimo.Priedai gali būti patogiai laikomi dubenyjeVisi priedai – vienoje patogioje vietoje. Konditerijos įrankių rinkinį galima patogiai laikyti priedų dėkle kartu su diskais. Priedų dėklas telpa dubenyje, todėl jį visada turėsite po ranka, kai susiruošite gaminti virtuvės kombainu.Priedus saugu plauti indaplovėjeVirtuvės kombaino valymas pabaigus gaminti atima daug laiko. Todėl mūsų priedai sukurti taip, kad juos būtų saugu plauti indaplovėje. Tad baigę darbą verčiau pasimėgaukite laisva minute.Lengvas dubens pildymas dėl patogios sustojimo padėtiesTegu jūsų pakilios nuotaikos virtuvėje netemdo jokie nepatogūs atlikti veiksmai. Tešlos įrankiai automatiškai sustoja specialioje padėtyje, kad galėtumėte lengvai papildyti tešlą reikiamais ingredientais.Specialiai tešlai maišyti pritaikytas didelis dubuoNorint optimaliai išmaišyti tešlą nepakanka vien didelių dubens matmenų. Šis dubuo taip pat pasižymi specialia forma, kuri užtikrina nepriekaištingus rezultatus. Dubens vidus atitinka maišymo įrankių formą, todėl maišymas vyksta optimaliai. Aukštos kokybės 3,9 l nerūdijančiojo plieno dubuo tinka tiek nedideliems kiekiams maišyti, tiek ruošti iki 2,7 kg pyragų tešlos ir iki 1,9 kg mielinės tešlos.Komplekte esantis profesionalus konditerinių reikmenų rinkinysKūrybingoms virtuvėms idėjoms įgyvendinti reikia tinkamų įrankių. Profesionalus konditerinių reikmenų rinkinys leis pasiekti nepriekaištingų rezultatų ir užtikrins paprastą naudojimą. Į jį įeina maišymo šluotelė su silikonu padengtais kraštais, reguliuojamo aukščio metalinė plakimo šluotelė bei minkymo kablys su pavarų apsauga. Visus priedus galima plauti indaplovėje. Bosch MUM58A20 techniniai duomenys:
  Puikūs rezultatai:
  :
  Galingas 1000 W variklis
  3D PlanetaryMixing:
  greitas ir puikus visų ingredientų maišymas dėl pagerintos planetinio maišymo systemos, leidžiančios maišyti trijomis dimensijomis vienu metu
  Momentinė pakopa/jungtukas bei 7 veikimo greičiai
  Elektroninis greičių reguliavimas
  Galima įsigyti specialių priedų
  Laido laikymo vieta
  EasyArmLift:
  Lengvas ir pastangų nereikalaujantis 3 zonų daugiafunkcinės rankenos valdymas mygtuko paspaudimu
  Darbinio režimo LED apšvietimas
  Lengva valyti
  Švelnus įjungimas
  Automatinis prietaiso sustojimas toje pačioje vietoje norint pripildyti indą maišymui
  Medžiagos ir dizainas:
  :
  Aukštos kokybės šoninė panelė iš poliruoto nerūdijančio stiklo
  Didelis 3.9 l talpos dalinai poliruoto nerūdijančio plieno dubu, kuriame galėsite sumaišyti iki 2.7 kg pyrago tešlos arba iki 1.9 kg mielinės tešlos.
  Pridedami priedai:
  :
  Nepertraukiamo veikimo pjaustiklis su 3 nerūdijančiojo plieno diskais (abikryptės eigos pjaustymo disku, tarkavimo disku ir bulvių pjaustymo disku)
  Stiklinis maišytuvas, 0,8 l
  Su naudingu tamsiai pilkos spalvos priedų krepšeliu konditerinis rinkinys gali būti saugojamas dubenyje.
  Permatomas nuo taškymosi apsaugantis dangtelis maišymo indui su papildymo anga
  Receptų knygelė
  Visos plastikinės detalės, besiliečiančios su maisto produktais, yra be BPA.
  Guminės kojelės
  Patikimai veikia dėl apsaugos nuo perkrovų
  Apsauga nuo pakartotinio įsijungimo apsaugo nuo netikėto variklio įsijungimo. 
  Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeApie gamintoją:
  BOSCH yra pasaulyje pirmaujanti buitinės technikos gamintoja. Įmonės strateginis tikslas yra kurti sprendimus skaitmenizuotam gyvenimui, ir gerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje savo gaminiais ir paslaugomis, kurios yra inovatyvios ir kelia entuziazmą. Kompanijos ateities augimo pagrindas yra jos stiprybė kuriant inovacijas. 
  Prekės ženklas
  BOSCH
  Pilnas pavadinimas
  Bosch MUM58A20
  Tipas
  Virtuviniai kombainai
  Galia
  1000W
  Mėsmalė
  Ne
  Citrusinių vaisių sulčiaspaudė
  Ne
  Bulvių tarkavimo galimybė
  Taip
  Kokteilinė
  Ne
  Korpusas
  Nerūdijančio plieno
  Sulčiaspaudė
  Ne
  Kokteilinės indo talpa
  0.8l
  Kombaino priedai
  Pjaustymo ir smulkinimo diskai, Maišymo indas, Dangtelis
  productType
  simple