Sony KD43XG8096BAEP LED - BeKredito.lt
delete-cross

Uždaryti

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Sony KD43XG8096BAEP LED

Kategorija: Televizoriai
Garantija: 24 mėn
Prekės kodas EM142735BK

44.99€/mėn Sudarant sutartį
24 mėnesiams.

699.00(kaina įsigyjant prekę per 90d.)

Norėdami užsisakyti prekę - turite sutikti su sausainėlių (cookies) politika.

Pristatymo sąlygos:

- pasirinkus "mokėsiu dabar", prekes visoje Lietuvoje Jums atveš nemokamai

- pasirinkus "mokėsiu vėliau", bus taikomas prekių pristatymo mokestis (į jį užnešimo paslauga NĖRA įskaičiuota).

* baldams visais atvejais yra taikomas atvežimo mokestis 19,99€

Noriu. Kas toliau?

 • Naudokitės už nedidelę mėnesio įmoką
 • Bet kada tapkite šios prekės savininku
 • Prekę galite grąžinti be papildomų mokesčių
want-line.svg
 • Apie prekę

  Gamintojas
  SONY
  Pilnas pavadinimas
  Sony KD43XG8096BAEP televizorius LED
  Gamintojo garantijos terminas :
  24
  Ekrano įstrižainė :
  43″ / ~109cm
  Ekrano tipas :
  Plokščias
  Ekrano raiška :
  4K Ultra HD (3840×2160)
  Ekrano matricos tipas :
  IPS
  HDR Technologija :
  Taip
  Vaizdo kokyb. indeksas :
  400
  Makslimalus atkuriamų spalvų skaičius :
  1073741824 (~1 milijardas)
  Galinis LED pašvietimas “Backlight” :
  Edge-LED
  Garso atkūrimo technologija :
  Dolby Digital Plus
  Garsiakalbių kiekis :
  2
  Garsiakalbių galingumas :
  10 W x2
  Garso Technologijos :
  Bass Reflex
  , Dolby Atmos
  , Dolby Digital Plus
  , DTS Digital Surround
  Programinė įranga :
  Android
  „Smart TV“ pagrindinės funkcijos :
  Interneto naršyklė
  , Programėlės
  , Žaidimai
  , Youtube
  , Netflix
  Valdymas išmaniaisiais įrenginiais:
  Taip
  Vidinė atmintis :
  16 Gb
  Vaizdo kokybės variklis :
  „X-Reality PRO™“
  Išmaniosios savybės :
  Smart TV
  , Wi-Fi
  Procesorius :
  Quad core (4 branduolių)
  Papildomos funkcijos :
  4K X-Reality Pro
  , BRAVIA Sync (HDMI-CEC)
  , Clear Phase Speaker
  , ClearAudio+
  , Dynamick Backlight Control
  , Dynamick Contrast Enhancer
  , Frame Dimming
  , HDCP
  , Light sensor
  , Live Color Technology
  , PVR
  , S-Force Front Surround Sound
  , Triluminos Display
  , Voice command
  Valdymo pultas :
  Standartinis nuotolinio valdymo pultas
  TV signalo priėmimas :
  DVB-T/T2/C/S/S2
  HDMI jungčių skaičius :
  4 x HDMi
  USB jungčių skaičius :
  2 x USB 2.0 + 1 x USB 3.0
  Jungtys :
  Ausinių
  , Bluetooth
  , CI lizdas
  , DLNA
  , Ethernet (LAN)
  , HDMI
  , Kompozicinis (A/V)
  , Linijinė garso įvestis (optinė)
  , RF įėjimas
  , Satelito
  , USB 2.0
  , USB 3.0
  , Wi-Fi
  , Wi-fi Direct
  Išmatavimai :
  63 x 97 x 26 cm (Su stovu)
  Tvirtinimui ant sienos išmatavimai :
  100×200
  Iš naujo atraskite detales su „4K X-Reality™ PRO“ Naudojant „4K X-Reality™ PRO“ kiekvienas vaizdas konvertuojamas į didesnę, artimą 4K kokybei raišką, taip užtikrinant nepaprastą vaizdo aiškumą. Ryškūs ir patobulinti vaizdai pateikiami realiuoju laiku, todėl atsiskleidžia kiekviena bibliotekos architektūros ir joje esančių knygų detalė. TRILUMINOS™ ekranas. Ypatingos ir itin ryškios spalvos Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. TRILUMINOS ekranas perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkuria kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį. Klausykitės nevaržomi – ClearAudio+ Lai girdimas garsas būna tikroviškas kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galite mėgautis emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnės muzikos ir dialogų. Naudodami balso paieškos funkciją galite pasakyti, ką norite žiūrėti Mažiau laiko galėsite skirti naršymui, todėl daugiau jo liks žiūrėjimui. „Android TV™“ paieškos balsu funkcija suteikia galimybę naudotis „Google“ paieška, kad galėtumėte ieškoti turinio įvairiose paslaugose neįvesdami teksto. Be to, galite gauti rekomendacijų; pavyzdžiui, pasakykite „romantic comedies“ (romantinės komedijos), kad būtų parodytas tinkamo turinio sąrašas.  Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius Raskite visas išsvajotąsias pramogas tiesiog kalbėdami. Naudodami šį išmanųjį televizorių su „Android TV“ ir pažangia valdymo balsu funkcija, galite akimirksniu paleisti filmus ir TV laidas iš programų ar jas transliuoti. Paslėpti ir tvarkingi laidai Sutvarkykite ir paslėpkite laidus stove naudodami pridėtą laidų laikiklį. „Motionflow™ XR“ veiksmo scenas paverčia sklandžiomis Mėgaukitės sklandžiu, ryškiu ir detaliu vaizdu net greitose veiksmo scenose – „Motionflow™ XR“. Ši inovatyvi technologija sukuria ir tarp esamų kadrų įterpia papildomų kadrų. Pagrindiniai vaizdo elementai iš eilės einančiuose kadruose palyginami, tada nustatomas trūkstamas milisekundės trukmės vaizdo elementas. Kai kuriuose modeliuose gali būti naudojama juodo kadro įterpimo funkcija, kuri neleidžia vaizdui lietis ir sukuria kino teatrui prilygstantį vaizdą. „Chromecast built-in“:
  puikiai veikia su kitais jūsų įrenginiais BRAVIA™ yra įtaisytas „Chromecast“, todėl naudojant asmeninius įrenginius lengva transliuoti mėgstamą pramogų turinį, pavyzdžiui, iš „YouTube™“ ar „Netflix“, įspūdingame BRAVIA™ ekrane. Transliuoti galite iš „Android™“, „iOS™“ įrenginių ar nešiojamojo kompiuterio. „Google Play™“. Beribis turinio ir programų pasaulis „Google Play™“ rasite filmų ir TV laidų, žaidimų ir kitų pramogų. Televizoriuje naudokitės daugybe programų, kurių asortimentas nuolat papildomas, visiškai nauju būdu. DSEE atkuria kiekvieną skaitmeninės muzikos toną Mažos raiškos interneto vaizdo įrašai, interneto televizija ir kiti stipriai glaudinti garso failai ne visada skamba gerai. Glaudinant garso įrašus prarandamas labai didelis duomenų kiekis. DSEE (angl. „Digital Sound Enhancement Engine“) technologija atkuria prarastus dažnių komponentus (ypač aukštųjų dažnių), todėl garsas tampa natūralus ir labiau erdvinis.   „Clear Phase“ – sklandus, subalansuotas garsas BRAVIA™ naudojamas galingas kompiuterinis modelis, kuriuo analizuojami ir kompensuojami garsiakalbių dažnių diapazono netikslumai. Tai atliekama tiksliau atrenkant garsiakalbių dažnių pavyzdžius. Ši informacija panaudojama šalinant bet kokius natūralius garsiakalbio dažnių diapazono šuolius, todėl atkuriamas švarus, natūralus bet kokio dažnio garsas. Kino teatro kokybės „S-Force Front Surround“ Mėgaukitės apgaubiančiu „SoundStage“ garsu, kuris įtrauks jus į veiksmo sūkurį. „S-Force Front Surround“ imituoja garso šaltinių siejimo būdus smegenyse, todėl atkuriamas tikroviškas garsas, laiko vėlinimas ir garso bangų spektras, visa tai pasiekiama naudojant tik kairiojo ir dešiniojo garsiakalbio kanalus. Natūraliai imituojant trimatį garso lauką galėsite mėgautis sodriu, aukštos kokybės garsu platesniame klausymosi lauke. Paverskite savo televizorių skaitmeniniu įrašymo įrenginiu:
  USB HDD įrašymas Mėgstamas TV laidas įrašykite į išorinį USB standųjį diską ir peržiūrėkite jas patogiu laiku. USB HDD įrašymo funkcija vienu prilietimu ir nustatant laikmatį įrašyti skaitmenines transliacijas į bet kokį iki 2 TB talpos USB HDD įrenginį. Žiūrėdami laidą tiesiog paspauskite mygtuką REC, kad būtų pradėtas įrašymas, jis bus automatiškai baigtas pasibaigus programai.