*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Wamar HWW 10265 lentynos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir stabilumą. Lentynos suprojektuotos taip, kad atlaikytų iki 175 kg svorį kiekvienai lentynai, todėl jos idealiai tinka sandėliavimo poreikiams.
Lenyvos rėmai pagaminti iš storesnio metalo, kuris užtikrina didesnį stabilumą, o unikalios konstrukcijos sujungimo elementai suteikia papildomą tvirtumą. Tai leidžia lengvai ir saugiai laikyti tiek lengvus, tiek sunkesnius daiktus.
Šios lentynos gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius, siūlomos įvairių pločių, aukščių ir gylio variantų, taip pat skirtingu lentynų skaičiumi.
Spalva: balta. Visiškai metalinės konstrukcijos su medžio plaušo lentynomis derinys sukuria stilingą ir funkcionalų sprendimą bet kurioje erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Aukštis | 180cm |
| Plotis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Medžiaga | Metalas su medžio plaušo lentynomis |
| Apkrova lentynai | 175kg |
| Lentynų skaičius | 4vnt. |