Dažnai užduodami klausimai - BeKredito.lt
delete-cross

Uždaryti

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Daugiau prekių

Kas yra Be Kredito?

Be Kredito paslaugos esmė – pasiūlyti klientams reikalingiausias namų apyvokos prekes bei įrangą, su galimybe jomis naudotis be paskolų, kreditų ar užstatų. Naudodamiesi šia paslauga norimas prekes galite įsigyti nuomos būdu. Pakanka mokėti nedidelę mėnesio įmoką už išsirinktą ir iškart naudojamą prekę.

Ar nuomojamos prekės yra visiškai naujos, dar neišpakuotos?

Beveik visos Be Kredito siūlomos prekės yra naujos. Klientas visuomet informuojamas, ar pasirinkta prekė yra nauja, ar jau nuomota. Jei nuomojama naudota prekė, ji yra puikios būklės ir veikia nepriekaištingai. Taip pat šių prekių nuomos terminas atitinkamai yra trumpesnis ir, jei tik klientas pageidauja, ji gali greičiau pereiti kliento nuosavybėn.

Jei gaunu minimalų atlyginimą, ar galiu įsigyti prekę nuomos būdu?

Galite, jei gaunamų pajamų užtenka padengti Jūsų būtiniausioms išlaidoms. Jei ne – tuomet prie Jūsų gaunamų pajamų galime priskaičiuoti ir Jūsų sutuokinio pajamas (jei ji/jis turi pastovių pajamų ir su tuo sutinka) ir vertinti visos šeimos biudžetą kaip bendras pajamas.

Ar įsigyti nuomos būdu galiu tik Jūsų internetiniame puslapyje reklamuojamas prekes?

Jei svajojate įsigyti prekę, kurios mūsų puslapyje nėra, paskambinkite arba parašykite mums – aptarę poreikius, Jūsų pageidaujamą prekę užsakysime ir ją gavę nedelsdami pranešime Jums.

Ar galima pasirinkti prekės išsimokėjimo terminą?

Kiekvienai prekei yra nustatytas tam tikras sutarties terminas, atsižvelgiant į jos naudojimo intensyvumą, nusidėvėjimą ir kt. svarbius parametrus (pvz. mobiliems telefonams, kompiuteriams, planšetėms, kavos aparatams taikoma 12 mėn. sutartis. O rečiau keičiamoms namų įrangos prekėms – šaldytuvams, indaplovėms, skalbyklėms, TV, baldams, čiužiniams ir pan. – 24 mėn. sutartis). Tačiau klientas visuomet turi teisę pats nuspręsti, kiek naudosis išsirinkta preke: galbūt įsigyti su nuolaida anksčiau nei baigsis nuomos sutartis, ar pasikeisti į kitą, tinkamesnį, tos pačios prekių kategorijos modelį.

Kiek kainuoja prekės pristatymas?

Lietuvoje prekes pristatome nemokamai. Baldus nemokamai pristatome 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Dėl baldų pristatymo sąlygų į kitus miestus teiraukitės Be Kredito konsultantų.

Ar galiu nutraukti nuomos sutartį?

Nuomos sutartį galite nutraukti, atsiskaityti reikės už jau suteiktas nuomos paslaugas.

Ar galiu atidėti mokėjimus jei, pavyzdžiui, kur nors išvykstu?

Tai priklauso nuo išvykimo termino. Prieš išvykdami būtinai užsukite į Be Kredito biurą ar paskambinkite mums. Atsižvelgdami į Jūsų individualią situaciją, esant galimybei, suderinsime mokėjimo atidėjimą.

Jei išsinuomota prekė suges?

Jei išsinuomota prekė sugenda ne dėl kliento kaltės, mes greitai ir sklandžiai pasirūpinsime gedimo pašalinimu. Tai atliksime nemokamai.

Jei išsinuomotą prekę prarasiu, netyčia sugadinsiu?

Tokiu būdu reikės padengti prarastos prekės rinkos kainą, kuri įvardijama sutartyje.

Kur rasti Be Kredito biurą?

Esame įsikūrę S. Žukausko g. 16 – 1, Vilniuje.

Ar teikiate paslaugas tik Vilniuje ar ir kituose Lietuvos miestuose?

Be Kredito paslaugą teikiame visoje Lietuvoje.

Ar galiu užsisakyti Be Kredito paslaugas internetu?

Taip, galite. Užsukite į mūsų tinklalapį, išsirinkite Jus dominančią prekę, nuspauskite šalia jos esantį mygtuką „UŽSISAKYTI“ ir mes nedelsdami susisieksime bei išsamiai aptarsime Jūsų poreikius ir paslaugos galimybes. Visą reikiamą informaciją sutarties sudarymui atsiųsime Jūsų el. paštu. Išsirinktą prekę kartu su sutartimi pristatysime Jūsų pageidaujamu adresu.

Ar galiu išsinuomoti prekę, jei naujame darbe dirbu tik keletą mėnesių?

Norint pasinaudoti Be Kredito paslaugomis, darbo stažas darbovietėje turi būti ne trumpesnis nei 1 mėnuo.

Ko reikia, norint pasirašyti Be Kredito paslaugų sutartį?

Norint pasinaudoti Be Kredito paslauga reiktų, jog dirbtumėte, gautumėte pastovių pajamų ir gyventumėte Lietuvoje. Paslauga suteikiama nuo 21 metų. Pasirašant Be Kredito paslaugų teikimo sutartį reikia: turėti savo asmens dokumentą (ID kortelę arba pasą), užpildyti Be Kredito prekės užsakymo formą, pateikti savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, pasirašyti Be Kredito paslaugų teikimo sutartį, atlikti pirmąją įmoką už išsirinktą prekę.