delete-cross

Uždaryti

Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Kas yra Be Kredito?

Be Kredito paslaugos esmė – pasiūlyti klientams reikalingiausias namų apyvokos prekes bei įrangą, su galimybe jomis naudotis be paskolų, kreditų ar užstatų. Pakanka mokėti nedidelę mėnesio įmoką už išsirinktą ir iškart naudojamą prekę.

Ar nuomojamos prekės yra visiškai naujos, dar neišpakuotos?

Visos Be Kredito siūlomos prekės yra naujos. Klientas visuomet informuojamas, jei pasirinkta prekė jau buvo nuomota. Jei nuomoti siūlome naudotą prekę, ji visuomet yra puikios būklės ir veikia nepriekaištingai. Taip pat šių prekių nuomos kaina visuomet yra patrauklesnė, todėl tokias prekes rasite skiltyje “Prekės pigiau”.

Ar nuomotis galiu tik Jūsų internetiniame puslapyje reklamuojamas prekes?

Jei svajojate apie prekę, kurios mūsų puslapyje nėra, paskambinkite arba parašykite mums – aptarę poreikius, Jūsų pageidaujamą prekę užsakysime ir ją gavę nedelsdami pranešime Jums.

Ar galima pasirinkti prekės nuomos terminą?

Kiekvienai prekei yra nustatytas tam tikras sutarties terminas, atsižvelgiant į jos naudojimo intensyvumą, nusidėvėjimą ir kt. svarbius parametrus (pvz. mobiliems telefonams, kompiuteriams, planšetėms, kavos aparatams taikoma 12 mėn. sutartis. O rečiau keičiamoms namų įrangos prekėms – šaldytuvams, indaplovėms, skalbyklėms, TV, baldams, čiužiniams ir pan. – 24 mėn. sutartis). Tačiau klientas visuomet turi teisę pats nuspręsti, kiek naudosis išsirinkta preke: galbūt įsigyti su nuolaida anksčiau nei baigsis nuomos sutartis, ar pasikeisti į kitą, tinkamesnį, tos pačios prekių kategorijos modelį.

Kiek kainuoja prekės pristatymas?

Baldų pristatymas visoje Lietuvoje yra €19.99. Užpildžius užsakymo formą ir pasirinkus mokėjimo būdą „Mokėsiu dabar“ (apmokėjimas per 24h), prekes visoje Lietuvoje (išskyrus baldus) pristatome nemokamai. Užpildžius užsakymo formą ir pasirinkus mokėjimo būseną „Mokėsiu vėliau“, pristatymo įkainiai priklauso nuo pasirinktos prekės kategorijos. Įkainius rasite čia (https://www.bekredito.lt/pristatymas-ir-grazinimas)

Ar galiu nutraukti nuomos sutartį?

Nuomos sutartį galite nutraukti, atsiskaityti reikės už jau suteiktas nuomos paslaugas.

Ar galiu atidėti mokėjimus jei, pavyzdžiui, kur nors išvykstu?

Tai priklauso nuo išvykimo termino. Prieš išvykdami būtinai susisiekite ir apie tai informuokite mus. Atsižvelgdami į Jūsų individualią situaciją, esant galimybei, suderinsime mokėjimo atidėjimą.

Jei išsinuomota prekė suges?

Jei išsinuomota prekė sugenda ne dėl kliento kaltės, prašome, kuo skubiau informuoti Be Kredito komandą, o mes savo ruožtu jus nukreipsime į autorizuotą serviso centrą.

Jei išsinuomotą prekę prarasiu, netyčia sugadinsiu?

Abiem atvejais nuomininkas privalės padengti visus su sutarties įvykdymu susijusius nuostolius.

Kur rasti Be Kredito biurą?

J.Kubiliaus g. 6-20, LT-08234, Vilniuje.

Ar teikiate paslaugas tik Vilniuje ar ir kituose Lietuvos miestuose?

Be Kredito paslaugą teikiame visoje Lietuvoje.

Ar galiu užsisakyti Be Kredito paslaugas internetu?

Taip, galite. Užsukite į mūsų tinklalapį, išsirinkite Jus dominančią prekę, nuspauskite šalia jos esantį mygtuką “UŽSISAKYTI” ir mes nedelsdami susisieksime bei išsamiai aptarsime Jūsų poreikius ir paslaugos galimybes. Visą reikiamą informaciją sutarties sudarymui atsiųsime Jūsų el. paštu. Išsirinktą prekę kartu su sutartimi pristatysime Jūsų pageidaujamu adresu.

Ko reikia, norint pasirašyti Be Kredito paslaugų sutartį?

Norint pasinaudoti Be Kredito paslauga reiktų, jog dirbtumėte, gautumėte pastovių pajamų ir gyventumėte Lietuvoje. Paslauga suteikiama nuo 18 metų. Pasirašant Be Kredito paslaugų teikimo sutartį reikia: turėti savo asmens dokumentą (ID kortelę arba pasą), užpildyti Be Kredito prekės užsakymo formą, pateikti savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, pasirašyti Be Kredito paslaugų teikimo sutartį, atlikti pirmąją įmoką už išsirinktą prekę.