Dažnai užduodami klausimai

Kas yra Be Kredito?

Be Kredito yra šiuolaikiška ilgalaikė daiktų nuoma. Mūsų tikslas pasiūlyti klientams reikalingiausias namų apyvokos prekes bei įrangą su galimybe jomis naudotis be paskolų, kreditų ar užstatų.

Ar galima pasirinkti prekės nuomos terminą?

Ne, visoms prekėms taikomas standartinis 12mėn. nuomos laikotarpis. Tačiau klientas visuomet turi teisę pats nuspręsti, kiek laiko naudosis išsinuomota preke: bet kuriuo sutarties laikotarpio metu prekę galima grąžinti, taip pat pasikeisti į kitą, tos pačios prekių kategorijos modelį, o jeigu prekė tiko ir patiko, galima tapti prekės savininku ir išsipirkti prekę už likutinę vertę.

Per kiek laiko prekė bus pristatyta?

Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos prekių kategorijos. Dažniausiai prekių pristatymas užtrunka nuo 10 iki 30 darbo dienų. Išsamesnę informaciją apie pristatymo terminą rasite prekės aprašyme bei būsite informuoti užsakymo vykdymo metu.

Kas yra sutarties mokestis ir išsipirkimo mokestis?

Sutarties mokestis, 10% suma nuo pasirinktos prekės kainos, mokamas iškart su avansiniu mokėjimu arba padalijamas ir pridedamas  prie mėnesio nuomos įmokos.
Išsipirkimo mokestis yra suma, mokama pasibaigus 12 mėn. sutarties laikotarpiui norint tapti prekės savininku.

Kiek kainuoja prekės pristatymas

Pristatymo kainas galite sužinoti užpildę užklausą dominančiai prekei bei paspaudę šią nuorodą: https://www.bekredito.lt/pristatymas-ir-grazinimas

Ar nuomojamos prekės yra visiškai naujos, dar neišpakuotos?

Beveik visos Be Kredito siūlomos prekės yra naujos. Klientas visuomet informuojamas, jei pasirinkta prekė jau buvo nuomota. Šių prekių nuomos kaina visuomet yra patrauklesnė ir pristatymas yra greitesnis, nei įprastai, todėl tokias prekes rasite skiltyje “Prekės pigiau”.

Ar nuomotis galiu tik Jūsų internetiniame puslapyje esamas prekes?

Jei svajojate apie prekę, kurios mūsų puslapyje nėra, atsiųskite savo pasirinkima el.paštu [email protected], o mes jums atsiųsime prekės kainodarą bei aptarsime kitas sąlygas.

Ar galiu nutraukti nuomos sutartį?

Nuomos sutartį galite nutraukti, atsiskaityti reikės už jau suteiktas nuomos paslaugas.

Jei išsinuomota prekė suges?

Jeigu nuomojama prekė sugenda ne dėl kliento kaltės, prašome, kuo skubiau informuoti Be Kredito komandą, o mes savo ruožtu jus nukreipsime į autorizuotą serviso centrą.

Jei išsinuomotą prekę prarasiu, netyčia sugadinsiu?

Abiem atvejais nuomininkas privalės padengti visus su sutarties įvykdymu susijusius nuostolius.

Ar pristatote prekes tik Vilniuje ar ir kituose Lietuvos miestuose?

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Ar Be Kredito paslaugas  galiu užsisakyti tik internetu?

Taip. Tai padaryti galite mūsų internetinėje svetainėje www.bekredito.lt, išsirinkę jus dominančią prekę, nuspauskite šalia jos esantį mygtuką “UŽSISAKYTI” ir pateikite užklausą. Visą reikiamą informaciją sutarties sudarymui atsiųsime jūsų el. paštu.