*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baldų komplektas Notio Living Lisa sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose. Pagamintas iš FSC sertifikuotos masyvo pušies medienos, jis užtikrina tvarumą ir ilgaamžiškumą.
Stilinga kaimiška estetika puikiai tinka tiek moderniam, tiek tradiciniam interjerui. Komplektacijoje yra dvi vitrininės spintelės su stiklinėmis durimis, kurios leidžia eksponuoti mėgstamus daiktus.
Vidurinėje dalyje rasite žemą spintelę, idealiai tinkančią televizoriaus laikymui ar kitoms dekoracijoms. Tai praktiškas sprendimas, kuris suteikia jums papildomą laikymo erdvę.
Pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir elegantišku dizainu, kuris papildys jūsų svetainės interjerą ir sukurs jaukią aplinką.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pastatoma vitrina |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Ilgis | 295cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | Kinija |