*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Rudos spalvos sekcija "Asm Modo" yra idealus pasirinkimas ieškantiems modernaus ir stilingo namų papildymo.
Jos televizoriaus stovo ir vitrinos derinys suteikia ir laikymo, ir eksponavimo galimybių, todėl puikiai papildo bet kurią gyvenamąją erdvę.
Pagaminta iš patvarios MDF plokštės, ši sekcija skirta ilgaamžiškumui ir lengvai priežiūrai, užtikrinant, kad ji tarnaus ilgus metus.
Šilta ruda apdaila puikiai tinka prie įvairių interjero dekorų, suteikdama elegancijos ir jaukumo jausmą.
Pakabinamos konstrukcijos dėka, sekcija optimizuoja grindų plotą, todėl jūsų kambarys atrodo erdvesnis ir tvarkingesnis.
| Gylis | 37 cm |
| Ilgis | 175 cm |
| Spalva | Ruda |
| Stilius | Modernus |
| Aukštis | 150 cm |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Komplektacija | TV staliukas, Pastatoma vitrina |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |