*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Fly M1 yra stilingas ir funkcionalus svetainės baldų komplektas, sukurtas moderniam ir jaukiam interjerui. Šis komplektas, pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės, puikiai tinka bet kokiai erdvei.
Komplektą sudaro 2 pakabinamos spintelės, TV staliukas su integruotu biožidiniu ir 2 sieninės lentynos. Biožidinys, esantis centre, naudoja biokurą, užtikrinantį ryškią liepsną be kvapo, suodžių ar dūmų.
Baldų priežiūra yra paprasta — jas lengvai galima valyti drėgna kempine. Durelių atidarymas užtikrina patogumą ir modernumą be rankenų, o universalus durelių montavimas leidžia pasirinkti, kaip jas tvirtinti.
Šį komplektą lengva surinkti, nes pridedama instrukcija ir visi tvirtinimo elementai. Išbandykite šį baldų komplektą, kuris suteiks jūsų namams elegancijos ir išskirtinumo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Smėlio |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | LMPD |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |