*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sekcija "Asm Aron" yra puikus priedas tiems, kurie vertina šiuolaikinį stilių ir funkcionalų namų apstatymą. Jos rudų ir juodų atspalvių derinys sukuria įspūdingą vizualinį patrauklumą.
Ši sekcija idealiai tinka bet kokiam gyvenamajam kambariui, nes joje yra daug saugojimo ir eksponavimo galimybių. Universali konfigūracija leidžia ją išdėstyti pagal individualų užsakymą.
Pagaminta iš aukštos kokybės vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF), ši sekcija užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą.
320 cm ilgio, 192 cm aukščio ir 45 cm gylio sekcijoje pakankamai vietos visiems jūsų daiktams, todėl ji puikiai tinka moderniai gyvenamajai erdvei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pastatoma lentyna, Pastatoma spintelė, Pastatoma vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 192cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Baldų kolekcija | Aron |