*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pasižyminti moderniu dizainu, sekcija Switch V puikiai tiks bet kuriame interjere.
Pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, ši sekcija yra patvari ir ilgaamžė.
Jos bendri matmenys – 250 cm ilgio, 150 cm aukščio ir 40 cm gylio, suteikia plačią erdvę TV ir kitoms dekoro detalėms.
RTV staliukas, kurio ilgis 180 cm, yra funkcionalus ir estetiškai patrauklus, o spintelės užtikrina papildomą saugojimo vietą.
Push-click atidarymo sistema užtikrina patogumą ir modernumą, o blizgus ąžuolo fasadas prideda elegancijos.
Sekcija bus pristatyta nesurinkta, todėl galėsite ją lengvai pritaikyti savo erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 250cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |