*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juoda Switch X sekcija suteiks jūsų namams modernaus stiliaus ir funkcionalumo. Ši sekcija apima 2 RTV staliukus, 3 spinteles ir lentyną, todėl idealiai tinka įvairiems interjero sprendimams.
Pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, ji užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą. Bendri sekcijos matmenys yra 330 cm ilgio, 160 cm aukščio ir 40 cm gylio.
RTV staliukų matmenys yra 120 cm ilgio ir 30 cm aukščio, o spintelių - 60 cm ilgio ir 60 cm aukščio, todėl puikiai tilps bet kuriame interjere. Sekcija turi patogią push-click atidarymo sistemą.
Prašmatnus juodos matinės spalvos korpusas ir blizgus fasadas suteikia elegancijos, o surinkus sekciją, ji taps išskirtiniu jūsų kambario akcentu.
Pasirinkite šią sekciją, kad sukurtumėte funkcionalią ir stilingą erdvę savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |