*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Patirkite modernumo ir funkcionalumo derinį su sekcija Switch XIII, pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės.
Ši sekcija, kurios bendri išmatavimai yra 330 cm ilgio, 160 cm aukščio ir 40 cm gylio, idealiai tinka bet kuriam interjerui.
RTV staliukas, kurio išmatavimai yra 180 cm ilgio, 30 cm aukščio ir 40 cm gylio, puikiai tiks jūsų televizoriui ir kitiems priedams.
Sekcija apima 1 spintelę ir 3 vitrinas, kurios suteikia pakankamai vietos laikyti jūsų daiktams bei puošti interjerą.
Aukštos vitrinos turi grūdinto stiklo dureles ir mėlyną LED apšvietimą, kuris suteikia elegantišką akcentą.
Patogi push-click atidarymo sistema leidžia lengvai pasiekti jūsų daiktus.
Šios sekcijos korpusas yra ąžuolo spalvos, o fasadas turi blizgų apdailą, suteikdamas modernią ir stilingą išvaizdą.
Atkreipkite dėmesį, kad sekcija bus pristatyta nesurinkta.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |