*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch XV sekcija, pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, puikiai papildys jūsų interjerą. Jos elegantiška ąžuolo spalva suteikia šilumos ir patrauklumo.
Sekcijoje rasite RTV staliuką, vitrinos, spintelės ir lentynos komplektą, kuris maksimaliai išnaudoja erdvę. Bendra sekcijos ilgis siekia 250 cm, aukštis - 150 cm, o gylis - 40 cm.
RTV staliukas pasižymi praktiškais išmatavimais, o vitrina su grūdintu stiklu ir mėlynu LED apšvietimu suteikia modernumo ir stilingo akcento.
Push-click atidarymo sistema užtikrina lengvą ir patogų naudojimą, o elegantiškas blizgus fasadas dar labiau pabrėžia šios sekcijos išskirtinumą.
Sekcija bus pristatyta nesurinkta, todėl turėsite galimybę ją patogiai surinkti savo tempu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 250cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |