*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sekcija Cross suteikia šiuolaikišką ir elegantišką akcentą jūsų svetainėje. Su 310 cm ilgio ir 197 cm aukščio dizainu, ji puikiai tinka įvairiems interjerams.
Pagaminta iš kokybiškos laminuotos medžio drožlių plokštės, sekcija yra ne tik stilinga, bet ir ilgaamžė. Balta matinė korpusas derinasi su blizgiu fasadu, suteikdama modernią išvaizdą.
RTV staliukas pasižymi atviru skyriumi su baltu Quad LED apšvietimu, kuris sukuria jaukią atmosferą jūsų namuose. Taip pat į komplektą įeina dvi vitrinos su daugybe patogiai išdėstytų lentynų.
Žemos vitrinos ir lentynos leidžia organizuoti erdvę, o stalčiai suteikia papildomos vietos daiktams. Ši sekcija bus pristatyta nesurinkta, todėl turėsite galimybę ją pritaikyti pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pastatoma spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 310cm |
| Aukštis | 197cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | ASM Cross |