*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šiuolaikinė sekcija ASM Fly N3 su biožidiniu yra puikus sprendimas moderniems namams. Jos dizainas - elegantiškas ir funkcionalus, pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės.
Apatinė spintelė su biožidiniu ir vitrina su grūdintu stiklu suteikia jums ne tik estetiką, bet ir praktiškumą. Biožidinys yra lengvai naudojamas, jo valymas nekels jokio diskomforto.
Biožidinio veikimas - saugus ir efektyvus, degiantis biokuras užtikrina ilgą degimo laiką ir švarų pobūdį, net ir be malkų ar dūmų.
Be to, sekcija puikiai tinka ir mažiems kambariams, nes ji ne tik žavi išvaizda, bet ir taupo vietą. Medžiagos kokybė ir dizainas garantuoja ilgaamžiškumą bei žavesį jūsų interjere.
Pasinaudokite šia proga ir suteikite savo namams naują kvapą su ASM Fly N3 sekcija!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 150cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |