*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dario Bohem antracito spalvos TV staliukas yra puikus pasirinkimas šiuolaikiškoms svetainėms. Jo elegantiška išvaizda ir patikima konstrukcija suteiks jūsų interjerui modernumo pojūtį.
Pagaminta iš melamino danga dengtos medžio drožlių plokštės, ši spintelė užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą, o lengvai valomi paviršiai padeda išlaikyti švarą be pastangų.
Su erdviomis lentynomis, kurios skirtos televizoriui ir medijos įrenginiams,盤daro jūsų pramogų centrą tvarkingą ir organizuotą. Tamsi antracito spalva dera su bet kokiu interjero stiliumi.
Be to, jei reikia, spintelė gali būti pritvirtinta prie sienos, suteikdama stabilumą ir vizualinį lengvumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Pilka |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 150cm |
| Aukštis | 44.6cm |
| Gylis | 29.6cm |
| Kilmės šalis | Turkija |