*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis modernus rudas TV staliukas puikiai papildys jūsų interjerą, suteikdamas jam šiuolaikišką išvaizdą.
Pagamintas iš medžio drožlių plokštės, šis staliukas yra tvirtas ir ilgaamžis, užtikrinantis stabilumą ir patikimumą.
Staliuko ilgis siekia 180 cm, aukštis – 45 cm, o gylis – 40 cm, tad jis puikiai prisitaiko prie įvairių erdvių.
Dėl savo kompaktiško dydžio staliukas tinka tiek mažesnėms, tiek erdvioms patalpoms, suteikdamas joms daugiau stiliaus.
Šis staliukas pasitarnauja ne tik kaip TV laikiklis, bet ir kaip puiki vieta įvairiems aksesuarams ir dekoracijoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Turkija |