*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Orion baltas sidabrinis TV staliukas sukurtas moderniam interjerui, užtikrinant stilingą išvaizdą ir praktišką erdvę jūsų medijos įrenginiams.
Balta plokštuma, papildyta sidabro detalėmis, harmoningai derėdama su įvairiais baldų stiliais, suteikia ypatingo žavesio jūsų erdvei.
Ši spintelė turi stabilų pagrindą televizoriui ir pakankamai vietos konsolėms bei dekoratyviniams daiktams, užtikrindama tvarkingumą.
Apgalvotai suprojektuoti skyriai leidžia lengvai organizuoti pramogų zoną, išlaikant ją tvarkingą ir funkcionalią.
Dėl kompaktiškų matmenų spintelė tinka bet kuriai erdvei, net ir mažesniuose butuose ar svetainėse.
Švarių linijų ir paprastos formos dizainas leidžia lengvai derinti su kitais interjero akcentais, kurdami harmoningą aplinką.
Lygūs paviršiai užtikrina paprastą priežiūrą, leidžiant jums išlaikyti gražią išvaizdą be didelių pastangų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 150cm |
| Aukštis | 44.6cm |
| Gylis | 29.6cm |
| Kilmės šalis | Turkija |