*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch XX – modernus, estetiškas ir funkcionalus svetainės baldų komplektas, kuris suteikia jūsų erdvei švaros ir šiuolaikinio stiliaus pojūtį.
Šis komplektas apima 3 kvadratines pakabinamas spinteles su stiklinėmis durelėmis, 2 TV staliukus ir 1 pakabinamą lentyną, todėl jis idealiai tinka TV ir kitoms svetainės erdvėms.
Baldai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) ir grūdinto stiklo, užtikrinantys ilgaamžiškumą. Durelių atidarymas vykdomas „push click“ mechanizmu, kas suteikia jiems modernią išvaizdą.
Lengvas montavimas ir priežiūra, su aiškiomis instrukcijomis, leidžia greitai ir patogiai sukurti jūsų svajonių svetainę. Stiklo detales lengvai valykite specialiu stiklo valikliu.
Šio komplekto matmenys – ~150 cm aukščio, 330 cm pločio ir 40 cm gylio, suteikia pakankamai vietos viskam, ko reikia jūsų komfortui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | LMPD, Stiklas |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |