*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Switch XIV – tai stilingas ir funkcionalus svetainės baldų komplektas, kuris suteikia jūsų erdvei modernią ir tvarkingą išvaizdą.
Komplektą sudaro dvi kvadratinės pakabinamos stiklinės spintelės, dvi pakabinamos spintelės, TV sieninis blokas ir dvi lentynos, suteikiančios pakankamai vietos daiktams laikyti.
Medžiagos, iš kurių pagamintas komplektas, yra patvarios ir kokybiškos: korpusai – laminuota medžio drožlių plokštė, o vidinės lentynos – iš stiklo, užtikrinančios estetišką ir modernų vaizdą.
Durelių atidarymas vyksta naudojant „push-click“ mechanizmą, o universalus durelių montavimas leidžia pasirinkti tvirtinimą iš kairės arba dešinės pusės.
Komplektas yra skirtas savarankiškam surinkimui, todėl jame rasite visus reikalingus montavimo elementus ir instrukcijas. Lengva priežiūra užtikrina, kad baldai visada atrodys itin tvarkingai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda, Smėlio |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | LMPD, Stiklas |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |