*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch VII – stilingas ir funkcionalus svetainės baldų komplektas, sukurtas suteikti jūsų svetainei tvarkingą, šiuolaikišką ir erdvų charakterį.
Šis komplektas apima 3 pakabinamas spinteles su universaliais durų montavimo sprendimais, 2 TV sieninius blokus ir 2 lentynas, puikiai derančius tarpusavyje.
Visi baldai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, todėl yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Paviršiai lengvai valomi drėgna kempine, o atsargiai laikantis rekomendacijų, jie išliks nepriekaištingos būklės.
Switch VII komplektas skirtas savarankiškam surinkimui, komplekte rasite visus reikalingus elementus ir surinkimo instrukciją. Universalus durų montavimas leidžia pritaikyti baldus pagal jūsų savo norus.
Pasirinkdami ASM Switch VII, jūs pasirenkate modernų stilių ir funkcionalumą, kurie puikiai papildys bet kurią svetainę.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | LMPD |
| Ilgis | 340cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |