*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch X – stilingas ir funkcionalus svetainės baldų komplektas, sukurtas suteikti jūsų erdvei tvarkingą ir šiuolaikišką išvaizdą.
Komplektą sudaro 3 kvadratinės pakabinamos spintelės, 2 TV sieninės spintelės ir 1 atvira lentyna, idealiai pritaikyta jūsų sferei.
Pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, komplektas yra bei lengvai prižiūrimas ir valomas drėgna kempine.
Universalus durų montavimas leidžia pritaikyti dizainą pagal jūsų poreikius. Šis baldų komplektas bus puikus pasirinkimas bet kuriai svetainės erdvei.
Montavimas yra paprastas ir nesudėtingas, į komplektą įeina visos reikiamos instrukcijos bei tvirtinimo elementai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Smėlio |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | LMPD |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |