*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baldų komplektas ASM Switch IX suteikia modernų ir estetišką akcentą jūsų svetainei. Modulinė sistema sujungia praktiškumą su minimalistiniu dizainu.
K komplektą įeinančios keturios kvadratinės pakabinamos spintelės ir du TV staliukai užtikrina gausų sandėliavimo vietos pasirinkimą, o jų atidarymas su „push-click“ mechanizmu leidžia lengvai naudotis.
Baldai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, o priežiūra yra paprasta – juos galima valyti drėgna šluoste. Universalus durų montavimas leidžia pasirinkti, iš kurios pusės durys bus atidaromos.
Su šiuo komplektu, kurio bendras aukštis siekia 200 cm, plotis – 310 cm, o gylis – 40 cm, jūsų svetainė įgis tvarkingą ir šiuolaikišką išvaizdą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF), LMPD |
| Ilgis | 310cm |
| Aukštis | 200cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |