*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Switch SB 1 sekcija su dviem spintelėmis ir viena lentyna tai puikus pasirinkimas bet kuriam šiuolaikiškam interjerui. Jos dizainas, jungiantis juodą ir ąžuolo spalvas, suteikia kambariui elegantiškumo ir šilumos.
Pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, ši sekcija yra ilgaamžė ir patvari. Bendri sekcijos išmatavimai yra 130 cm ilgio, 110 cm aukščio ir 30 cm gylio, todėl ji puikiai tinka tiek nedidelėms, tiek didelėms erdvėms.
Pagrindinės spintelės išmatavimai yra 60 x 60 x 30 cm, o lentynos – 120 x 2.2 x 20 cm. Tai suteikia pakankamai vietos jūsų daiktams ir dekorui išdėstyti.
Ši sekcija savyje turi ir patogią push-click atidarymo sistemą, kas užtikrina lengvą prieigą prie jūsų daiktų. Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite lengvai įsitaisyti pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Komplektacija | Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 130cm |
| Aukštis | 110cm |
| Gylis | 30cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |