*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus svetainės baldų komplektas ASM Fly E4 sukuria elegantišką ir jaukų interjerą. Juodas korpusas užtikrina stilingą išvaizdą, o blizgios durelės suteikia šiuolaikiškumo.
Komplektą sudaro du TV staliukai, dvi spintelės, vitrinos ir lentynos, kurios efektyviai išnaudoja erdvę. Šios baldų detalės pagamintos iš laminuotos medžio dulkių plokštės (MDF) ir stiklo, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir kokybę.
Vitrina su stiklu ir mėlynu LED apšvietimu padeda pabrėžti jūsų mėgstamus daiktus, o praktiški spintos ir lentynos suteikia pakankamai vietos, kad sutvarkytumėte savo erdvę.
Šis komplektas puikiai derės prie kitų Fly kolekcijos baldų, leidžiančių sukurti harmoningą namų aplinką. Prekės pristatomos nesurinktos, tačiau jas lengva surinkti pagal prisijungimo instrukcijas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 190cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Fly |