*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Svetainės baldų komplektas ASM Fly N2 su biožidiniu yra idealus pasirinkimas moderniai erdvei. Jo elegantiškas dizainas ir patvarios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą.
Komplekte yra spintelė ir vitrina, pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio dulkių plokštės, stiklo bei metalo. Spintelėje yra įmontuotas juodos spalvos biožidinys, kuris suteikia šilumos ir jaukumo.
Biožidinys naudojamas su specialiu biokuru, kuris leidžia mėgautis saugiu ir patogiu šildymu be dūmų ir pelenų problemų. Deginant, išsiskiria tik saugaus kiekio vandens garai ir anglies dioksidas.
Vitrinos dizainas su stiklu ir mėlynu LED apšvietimu suteikia papildomos šviesos ir stiliaus. Komplektas ne tik atitinka funkcionalumo reikalavimus, bet ir puikiai dera prie modernių interjero sprendimų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF), Metalas |
| Ilgis | 160cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Fly |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |