*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Moderni Switch IV sekcija suteiks jūsų interjerui elegancijos ir praktiškumo. Pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės, ši sekcija yra ilgaamžė ir stilinga.
Jos bendri išmatavimai – 320 cm ilgio, 150 cm aukščio ir 40 cm gylio, todėl puikiai tinka didesnėms erdvėms. Sekcija apima RTV staliuką, keturias spinteles ir dvi lentynas, užtikrinančias platų saugojimo galimybių spektrą.
RTV staliukas, 180 cm ilgio ir 30 cm aukščio, suteikia pakankamai vietos televizoriui ir kitoms prietaisams. Spintelės ir lentynos užtikrins tvarką ir patogų aksesuarų laikymą.
Speciali push-click atidarymo sistema leidžia lengvai pasiekti turinį, o šviesiai ąžuolo ir baltos spalvos derinys suteikia modernią išvaizdą. Sekcija bus pristatyta nesurinkta.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |