*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch XIII sekcija, pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, puikiai papuoš jūsų svetainę. Ši sekcija, su elegantišku ąžuolo ir juodos spalvų deriniu, yra ne tik estetiškai patraukli, bet ir funkcionali.
Komplektą sudaro RTV staliukas, spintelė ir trys vitrinos, užtikrinančios pakankamai vietos daiktams. TV staliuko ilgis yra 180 cm, o spintelės – 60 cm, todėl ji lengvai pritaikoma įvairiuose interjeruose.
Aukštos vitrinos su grūdintu stiklu ir mėlynu LED apšvietimu suteiks modernumo ir šviesos jūsų namams. Patogi push-click atidarymo sistema padaro vartojimą dar paprastesnį.
Ši sekcija bus pristatyta nesurinkta, tačiau lengvai surenkama, todėl greitai galėsite mėgautis jos privalumais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |