*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch XVI sekcija puikiai tinka šiuolaikiniams interjerams, savo moderniu dizainu ir funkcionalumu. Sukurta iš kokybiškos laminuotos medžio drožlių plokštės, ji užtikrina ilgaamžiškumą ir eleganciją.
Ši sekcija apima RTV staliuką, vitrinos, spinteles ir lentyną, tad turėsite pakankamai vietos visiems savo daiktams. Staliuko ilgis - 180 cm, o vienos vitrinų dalys, su skaidriu grūdintu stiklu, suteikia erdvei lengvumo bei elegancijos.
LED apšvietimas vitrinoje kuria jaukią atmosferą, o push-click atidarymo sistema leidžia patogiai ir greitai pasiekti turinį. Korpusas derinamas su baltos ir ąžuolo spalvomis, o blizgus fasadas suteikia modernumo pojūtį.
Pasirinkite Switch XVI sekciją, kuri bus pristatyta nesurinkta, ir lengvai įkomponuokite ją į savo namų interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 330cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |