*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Switch XVIII sekcija su modernia juoda ir balta spalvomis apjungia eleganciją ir funkcionalumą. Pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, ši sekcija užtikrina ilgalaikį naudojimą.
Išmatavimai: ilgis - 280 cm, aukštis - 180 cm, gylis - 40 cm. Sekcijoje yra du RTV staliukai, dvi vitrinos ir dvi lentynos, kurios suteikia patogumo ir estetikos.
Pagrindinės savybės: push-click atidarymo sistema ir grūdinto stiklo durelės su mėlynu LED apšvietimu. Žemos vitrinos išmatavimai - 60 cm, aukštis - 60 cm, gylis - 30 cm, o aukštos lentynos - 30 cm, aukštis - 180 cm, gylis - 30 cm.
Sekcija pristatoma nesurinkta, tad lengvai pritaikysite ją savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 280cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 8 |