*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Fly C4 sekcija sukurta moderniam interjerui, pasižymi estetišku balta matinė korpuso ir blizgių fasadų deriniu.
Pagaminta iš kokybiškos laminuotos medžio drožlių plokštės, šis baldas užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilią konstrukciją.
Sekcija apima RTV staliuką, vitrinas ir uždaras lentynas, suteikiančias daug erdvės saugojimui ir daiktų išdėstymui.
Vitrinos su grūdinto stiklo durelėmis ir LED apšvietimu ne tik įspūdingai atrodys, bet ir pridės funkcionalumo jūsų namams.
Komplektacijoje taip pat rasite patogią push-click atidarymo sistemą, leidžiančią lengvai ir greitai atidaryti dureles.
Ši sekcija bus pristatyta nesurinkta, todėl galėsite lengvai ją pritaikyti pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 310cm |
| Aukštis | 190cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Fly |