*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sekcija Kalune Design Naz sukurta moderniam interjerui, idealiai derinanti baltą ir rudą spalvas.
Komplektą sudaro TV staliukas ir pakabinama lentyna, puikiai tinka jūsų svetainei.
Pagaminta iš aukštos kokybės medžio drožlių plokštės (MDP), užtikrinanti ilgaamžiškumą ir stabilumą.
TV staliukas, kurio ilgis 160 cm, aukštis 33 cm ir gylis 26,8 cm, suteikia pakankamai vietos jūsų technikai.
Pakabinama lentyna, kurios ilgis 19,9 cm, aukštis 60 cm ir gylis 19,6 cm, leidžia efektyviai išnaudoti erdvę.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, tačiau montavimo procesas yra paprastas ir greitas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 160cm |
| Aukštis | 33cm |
| Gylis | 26.8cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Baldų kolekcija | Naz |