*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Moderni sekcija Kalune Design M16 yra puikus pasirinkimas jūsų namams, suteikianti komforto ir stiliaus. Šį komplektą sudaro TV staliukas ir trys pakabinamos lentynos, idealiai tinkančios įvairioms erdvėms.
Pagaminta iš tvirto medžio drožlių plokštės (MDP), sekcijos storis siekia 18 mm. TV staliukas yra 180 cm ilgio, 48,6 cm aukščio ir 35 cm gylio, todėl jis užtikrina pakankamai vietos jūsų televizoriui ir papildomiems įrenginiams.
Pakabinamos lentynos, matuojančios 22,1 cm, 133 cm ilgio ir 15 cm gylio, suteikia galimybę išdėstyti knygas ar dekoratyvinius elementus ir puikiai dera su neutraliomis spalvomis, tokios kaip balta ir ruda (riešutas).
Ši sekcija ne tik džiugina akis, bet ir yra puiki funkcinė erdvė, kuri pagyvins jūsų interjerą. Pristatoma nesurinkta, todėl turėsite galimybę ją lengvai surinkti patys.
Pasirinkdami Kalune Design, jūs investuojate į kokybę ir modernų dizainą savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 48.6cm |
| Gylis | 35cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Baldų kolekcija | M16 |