*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Sekcija ASM Switch XXI, sukurtas moderniam interjerui, suteiks šiuolaikiškumo ir elegancijos Jūsų svetainei.
Patogus dizainas apima 1 lentyną, TV staliuką, 3 vitrinas ir 3 spinteles, pagamintas iš laminuotos medžio dulkių plokštės (MDF) su PVC.
Spalvų derinys – ruda (Wotan ąžuolas) ir balta (matinė/blizgi) – leidžia lengvai pritaikyti sekciją bet kokiame interjere.
Staliukas turi stiklinę lentyną su mėlynu LED apšvietimu, kuris sukuria jaukią atmosferą. Sekcija yra nesurinkta ir paruošta montavimui.
Pasirinkite ASM Switch XXI ir kurkite elegantišką namų interjerą, derindami su kitais Switch kolekcijos baldais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 270cm |
| Aukštis | 140cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |