*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Switch XXIII sekcija pasižymi moderniu dizainu, kuris puikiai tinka bet kokiam interjerui. Jos balta/ruda spalva suteikia elegancijos jūsų svetainei.
Sekciją sudaro TV staliukas, vitrinos, lentynas ir spintelės, pagaminti iš laminuotos medžio dulkių plokštės (MDF) su PVC danga, garantuojančia ilgaamžiškumą.
Su LED apšvietimu ir funkcionalia push-click durelių sistema, ši sekcija ne tik atrodo estetiškai, bet ir yra itin praktiška.
Su sendaikių deriniu ir kitų kolekcijos baldų pagalba, sukursite stilingą ir modernų namų interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 250cm |
| Aukštis | 140cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |