*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernaus dizaino sekcija ASM Switch XXIV yra puikus pasirinkimas, jei norite suteikti savo svetainei elegancijos ir šiuolaikiškumo. Ši sekcija, pagaminta iš laminuotos medžio dulkių plokštės, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
Sekcija apima TV staliukus, vitrinas, lentynas ir spinteles, kurios kartu suteikia erdvės organizavimui ir stilingai dekoracijai. Stilingas balta/ruda spalvų derinys idealiai tiks bet kokiam interjerui.
Ypač patrauklus šios sekcijos bruožas yra moderni push-click durelių atidarymo sistema ir LED apšvietimas, kuris sukurs jaukią atmosferą jūsų namuose. Kompaktiški matmenys užtikrina, kad sekcija puikiai atitiks net ir mažesnes erdves.
Abi TV staliuko lentynos šviečia patrauklia mėlyna šviesa, kuri suteiks unikalumo. Sujungus su kitais Switch kolekcijos baldais, sukursite harmoningą ir elegantišką interjerą, kuris džiugins Jus ir Jūsų svečius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 260cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |