*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Moderni sekcija ASM Switch XXV suteikia šiuolaikiškumo ir elegancijos bet kuriam interjerui. Jos balta, blizgi spalva harmoningai derės su kitais baldais.
Sekciją sudaro pakabinamos lentynos, TV staliukai, vitrinos ir spintelės, pagaminta iš kokybiškos laminuotos medžio dulkių plokštės (MDF) su PVC danga.
Šios sekcijos išmatavimai yra 280 cm ilgio, 140 cm aukščio ir 40 cm gylio. Pakabinamos lentynos ir staliukai suteikia erdvės ir funkcionalumo, o stiklinės lentynos su LED apšvietimu prideda modernumo.
Pirkinys bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite lengvai pritaikyti sekciją pagal savo pageidavimus. Puikiai tiks prie Switch kolekcijos baldų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 280cm |
| Aukštis | 140cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |