*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Switch XXVI sekcija, pagaminta iš laminuotos medžio dulkių plokštės (MDF) su PVC, yra idealus pasirinkimas bet kuriai svetainei. Ši moderni sekcija suteikia elegancijos ir stiliaus, puikiai derėdama su įvairiais interjero sprendimais.
Sekciją sudaro du TV staliukai, keturios vitrinos ir dvi spintelės, kurios kartu sukuria erdvę, tinkamą tiek praktiškumui, tiek estetikai. TV staliukai pasižymi stilingu dizainu ir mėlynu LED apšvietimu, todėl pritraukia dėmesį ir sukuria jaukią atmosferą.
Šios sekcijos matmenys leidžia ją lengvai pritaikyti skirtingose erdvėse: bendras plotis siekia 320 cm, aukštis 150 cm, bei gylis 40 cm. Dėka push-click durelių atidarymo sistemos, naudojimas yra paprastas ir patogus.
Atsižvelgiant į spalvų derinį – juodą ir baltą, ši sekcija puikiai įsilies į bet kokį modernų interjerą, suteikdama Jūsų namams šiuolaikiškumo ir elegancijos pojūtį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Ilgis | 320cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 6 |