*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernaus dizaino sekcija ASM Switch Met 2 puikiai tiks prie bet kokio interjero, suteikdama šiuolaikiškumo ir elegancijos Jūsų svetainei.
Sekciją sudaro 4 lentynos, TV staliukas, vitrina ir 3 spintelės, pagaminta iš laminuotos medžio dulkių plokštės, metalo ir stiklo, užtikrinančių ilgaamžiškumą.
Korionas rudos spalvos (Wotan ąžuolas) suteikia šilumos ir jaukumo, o patogi push-click durelių atidarymo sistema palengvina naudojimą.
Ši sekcija ne tik funkcionali, bet ir estetiškai patraukli, kaip dalis Switch kolekcijos, ji leidžia sukurti harmoningą namų interjerą.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, tad galėsite ją lengvai pritaikyti savo erdvėje, formuodami pageidaujamą kompoziciją.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF), Metalas |
| Ilgis | 250cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Switch |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |