*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Ši moderni sekcija Dolunay, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, puikiai tinka bet kuriai svetainei. Jos balta spalva suteikia erdvės šviesos ir šviežumo.
Komplektą sudaro pastatomas TV staliukas ir lentyna, kurie užtikrina praktiškumą ir eleganciją. Staliuko matmenys - 120 cm ilgio, 46,8 cm aukščio ir 25 cm gylio, skirtas patogiam televizoriaus ir kitų priedų laikymui.
Lentynos matmenys yra 44,4 cm ilgio, 59,5 cm aukščio ir 14,5 cm gylio, todėl puikiai tinka knygoms ar dekoracijoms eksponuoti.
„Push to open“ sistema užtikrina patogų prieinamumą be rankenėlių, suteikdama daugiau modernumo ir elegancijos dizainui. Sekcija yra nesudėtinga montuoti ir bus pristatyta nesurinkta.
Ši sekcija svėrė 27,5 kg ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina šiuolaikišką ir minimalistinį baldų dizainą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pastatoma lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 164.4cm |
| Aukštis | 91.3cm |
| Gylis | 25cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Baldų kolekcija | Dolunay |