*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus ir paprastų formų svetainės baldų komplektas puikiai derės prie bet kokio Jūsų namų interjero.
Komplektą sudaro TV staliukas, kavos staliukas ir pakabinama lentyna, pagaminti iš melaminu dengtos medžio drožlių plokštės (MDP).
Šis baldų komplektas suteiks Jūsų svetainei jaukumo ir stiliaus, o tamsiai ruda spalva suteikia elegancijos.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, tad galėsite patys pasirinkti jos išdėstymą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Kavos staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 35cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |