*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Svetainės baldų komplektas Kalune Design 788 puikiai tinka bet kokiam interjerui, suteikdamas šiuolaikišką ir minimalistinį aromatą.
Jį sudaro TV staliukas ir pakabinama lentyna, pagaminti iš tvirtos melaminu dengtos medžio drožlių plokštės (MDP).
Šio komplekto matmenys užtikrina, kad jis praktiškai tilps bet kurioje svetainėje. TV staliuko ilgis siekia 180 cm, o aukštis – 40 cm, tinkantis įvairioms televizorių dydžiams.
Pakabinama lentyna gali būti puikus papildymas, suteikiantis papildomos erdvės daiktams, o jos ilgis – 180 cm, aukštis – 25,6 cm ir gylis – 23,8 cm.
Komplektas yra pristatomas nesurinktas, todėl tai suteikia jums galimybę lengvai pritaikyti jį savo erdvėje pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 180cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 37.4cm |
| Kilmės šalis | Turkija |