*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Svetainės baldų komplektas Kalune Design 845(V) pasižymi moderniu dizainu ir paprastomis formomis, puikiai derančiomis prie bet kokio namų interjero.
Komplektą sudaro TV staliukas, kavos staliukas ir pakabinama lentyna, pagaminti iš melaminu dengtos medžio drožlių plokštės, užtikrinančios ilgaamžiškumą.
Baldų kojos yra plastikinės, o CNC reljefiniai puošybos elementai suteikia stiliui unikalumo.
Šis baldų komplektas ne tik estetiškai atrodys Jūsų svetainėje, bet ir privers jaustis patogiai ir jaukiai.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, tad Jums reikės skirti šiek tiek laiko jos surinkimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Kavos staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama, Pastatoma |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 150cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 37cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |