*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
ASM Fly H2 sekcija yra puikus pasirinkimas moderniam interjerui. Jos juodas matinis korpusas ir blizgus fasadas suteikia elegantišką išvaizdą, tinkančią bet kokiam namų dekorui.
Pagaminta iš aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, sekcija užtikrina patvarią ir ilgaamžę naudą. Su šiuo baldu gausite RTV staliuką, pakabinamą spintelę ir dvi lentynas, kurios padės išlaikyti tvarką jūsų svetainėje.
RTV staliukas puikiai tinka televizoriui, o spintelės durys leidžia talpinti kitus daiktus. Vitrinos viduje įrengtos dvi stiklinės lentynos, suteikiančios galimybę išryškinti jūsų mėgstamus daiktus.
Įmontuota LED apšvietimo sistema prideda papildomą žavesį ir sukuria jaukią atmosferą. Sekcija bus pristatyta nesurinkta, tad ją lengvai surinksite patys.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Juoda |
| Komplektacija | Indauja, TV staliukas, Pakabinama lentyna |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Ilgis | 160cm |
| Aukštis | 190cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | Fly |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |