*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Svetainės baldų komplektas „Asir“ puikiai derės bet kurioje modernioje svetainėje. Su balta ir juoda spalvų kombinacija, šis komplektas atgaivins jūsų interjerą.
Komplektą sudaro televizoriaus stovas ir kavos staliukas, suteikiantys praktiškumą ir stilių. Televizoriaus stovo matmenys – 180x30x50 cm, o kavos staliuko – 90 cm pločio, 60 cm gylio ir 40 cm aukščio.
Pagamintas iš 18 mm storio medienos, šis baldų komplektas yra patvarus ir ilgaamžis. Modernus dizainas ir funkcionalumas padarys jį nepriklausomu pasirinkimu jūsų namams.
Kiekvienas baldų detalė sukurtas atsižvelgiant į aukštus kokybės standartus, todėl galite būti tikri, jog tai puikus pirkinys jūsų namų erdvei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Juoda |
| Komplektacija | TV staliukas, Kavos staliukas |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pastatoma |
| Prekės ženklas | Asir |
| Medžiaga | Mediena |
| Ilgis | 90cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Nenurodyta |