*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus ir elegantiškas 4-ių dalių svetainės baldų komplektas ASM Switch XV L suteiks jūsų namams šiuolaikišką išvaizdą. Su šiuo komplektu jūsų TV zona taps ne tik funkcionalia, bet ir stilinga.
Pakuotėje rasite pakabinamą lentyną, spintelę, vitriną ir TV staliuką, kurie suteiks patogų daiktų saugojimą ir galimybę eksponuoti mėgstamas dekoracijas. Baltos ir rudos spalvų derinys lengvai įsilieja į įvairius interjerus.
Stiklo detalės ne tik prideda vizualaus lengvumo, bet ir suteikia šviesumo, padedančio sukurti jaukią atmosferą. Šis baldų rinkinys yra ne tik estetiškas, bet ir praktiškas, kadangi leidžia grindis palikti laisvas.
Komplektas pagamintas iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių patikimumą ir ilgaamžiškumą, o jo modernus dizainas užtikrina, kad darbas namuose ar poilsis bus malonesnis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Komplektacija | TV staliukas, Pakabinama lentyna, Pakabinama spintelė, Pakabinama vitrina |
| Stilius | Modernus |
| Sekcijos tipas | Pakabinama |
| Prekės ženklas | ASM |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF), Stiklas |
| Ilgis | 260cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |